Органічні ягоди з Рівненщини будуть експортувати в Європу

Проект почне повноцінно діяти у 2019 році

На Рівненщині будуть вирощувати органічні ягоди для експорту у Європейський союз. Цьому сприятиме проект «Формування підприємницького середовища для органічного виробництва ягідних культур в трансграничних районах України і Білорусі».

В нашій області цей проект реалізовуватиме Національний університет водного господарства і природокористування, зі сторони Білорусі – університет у Пінську. 

Керівник гранту Петро Скрипчук розказує про мету цього проекту:

Основна сутність проекту – це створення бізнес-середовища із вирощування органічних ягід в зоні Полісся України і Білорусі. Проект фінансує Європейський Союз через німецький фонд GIZ.

 

Основні задачі - навчання безробітних, фермерів, які бажають вести органічне сільськогосподарське виробництво, створювати контакти, проводити навчання на заводах з переробки, на плантаціях з вирощування ягід.

Проект був запланований ще у 2015 році. До цього часу проводили експертизи та перевірки. Нині всі необхідні організаційні процедури та тренінги - на фінальній стадії.

Бюджет проекту - понад 180 тисяч євро, 10% з яких надасть університет.

Керівники проекту планують запуск практичної частини вже у 2019 році. Реалізовувати органічну лохину, малину та полуницю будуть на європейському ринку, тому що для українців, на жаль, такі ягоди поки дорогі.

Стежте за новинами на сторінках Радіо Трек у Facebook та Telegram

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Юлія Вознюк

Юлія Вознюк

Відкрити плей-лист

У Рівному знайшли техпаспорт на автомобіль Hyundai

У Рівному знайшли техпаспорт на автомобіль Hyundai. Якщо документи ваші - телефонуйте 

У Рівному знайдено окуляри та телефон

У Рівному, на вул. Відінська, 39 біля М'ясомаркета/ біля АТБ знайдено  окуляри  та телефон. Знайдене передали продавцям на касу магазину 

Посвідчення водія Рабешко

27.09.2023 р. загублено посвідчення водія на прізвище Рабешко Роман. Орієнтовно по маршруту від гуртожитків РДГУ №4 і №5, через "Текстильник" і до а/с Чайка.

Більше оголошень