Рівненські тролейбуси прикрашають музей Любліна

Натомість, наше місто не може закупити і таких

Міське управління транспорту торік не закупили раніше обіцяні тролейбуси, бо фірма, яка виграла тендер, не змогла здійснити їх поставку. Про це начальник управління Віталій Миронюк повідомив під час засідання транспортної комісії. Йдеться про те, що минулого року міська влада виділила на закупівлю трьох тролейбусів, які були у використанні, 1 мільйон 850 тисяч гривень. Управління провело тендер та проплатило аванс фірмі-переможцю, проте, тролейбусів місто так і отримало:

 

 

- В другій половині 2015 року на одній із сесій для підприємства були виділені кошти для купівлі трьох тролейбусів. Підприємство пройшло повністю тендерну процедуру і тендер був проведений. На жаль, переможцем, який виграв цей тендер, стало приватне підприємство, яке не змогло забезпечити поставку трьох тролейбусів. І, на жаль, три тролейбуси так і не поступили на підприємство («Рівнеелектроавтотранс»,-ред.).

 

Тож, аванс міському управлінню повернули, а управління, своєю чергою, повернуло майже 2 мільйона гривень до міського бюджету.

Втім, начальник управління сподівається, що закупівлю вдасться здійснити цьогоріч. Адже, з 79 тролейбусів 77 підлягають списанню. Між тим, за віком машин наше управління найстарше в Україні – середній вік тролейбусів у Рівному становить 27 років. П’ять тролейбусів впродовж 2015 року були капітально відремонтовані за понад 360 тисяч гривень.

Нагадаємо, у 2014 році рівненський тролейбус купив Люблін у свій музей.

 

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ілона Радзівіл

Ілона Радзівіл

Знайдено технічний паспорт на прізвище Садовець

Під час розмитнення авто знайдено технічний паспорт на Volkswagen ВК 3109 ВВ.  На прізвище Садовець Олена Валеріївна, Гощанський р-н.   

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Загубився великий папуга

Сьогодні зранку в районі Пивзаводу у Рівному загубився ожереловий великий папуга зеленого кольору.

Більше оголошень