Рівненські правоохоронці двічі шукали вибухівку

Обидва повідомлення виявилися неправдивими

Правоохоронці встановлюють осіб, які повідомили про замінування житлового будинку та приміщення суду в Рівному. Обидва повідомлення виявилися неправдивими. Ані в господарському суді на Набережній, ані в багатоповерхівці на Пушкіна, 5 вибухівки не виявили. За двома повідомленнями, які надійшли з різницею в годину, на місце події виїжджали слідчо-оперативна група та спецслужби. В обох випадках евакуйовували людей. Наразі рівненські правоохоронці встановлюють осіб, причетних до сьогоднішніх завідомо неправдивих повідомлень про замінування в Рівному. І нагадують, що за завідомо неправдиве повідомлення про загрозу безпеці громадян передбачене покарання у вигляді позбавлення волі на строк від двох до шести років.
Крім кримінальної відповідальності, зловмисники мають відшкодувати матеріальні збитки, пов’язані з обстеженням приміщень та прилеглої території спеціальними службами. До слова, повідомлення про замінування госпсуду у Рівному надійшло в один з райвідділків Києва.
 

Загублено документи на Музичук

Загублено гаманець з документами на прізвище Музичук Андрій. Прохання повернути за винагороду.    

Знайдено самокат

В районі Лебединки знайдено дитячий самокат. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:  

Загублено гаманець і документи

Напередодні в районі Чайки було загублено чоловічий гаманець з документами та посвідченням водія, виданими на прізвище ЛОХВИЧ ВАСИЛЬ ЙОСИПОВИЧ. Прохання повернути за винагороду.

Більше оголошень