В Рівненському діагностичному вибухівки не знайшли

Міліції довелося перекривати вулицію і евакуйовувати людей

Повідомлення про замінування Рівненського діагностичного центру, яке напередодні отримали місцеві міліціонери виявилось жартом. Нагадаємо невідомий вранці, по десятій зателефонував у медзаклад і повідомив, що в будівлі закладено вибухівку і на евакуацію в людей залишилось дві години.  Пацієнтів та лікарів таки евакуювали. Як все відбувалося – розповів головний лікар Діагностичного центру, Роман Шустик:

[media=45032]

Між тим, вибухівку в діагностичному центрі на щастя не знайшли, а жартівнику, коли його знайдуть, загрожує покарання у вигляді позбавлення волі.

[media=45033]

На цьому наголосив начальник Рівненського міського відділу міліції Василь Зелінський. Він також  повідомив, що паралельно із Діагностичним центром, надійшло також неправдиве повідомлення  про замінували і залізничної колії в Клевані.

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень