Рівненські податківці попереджають: час на сплату податку на нерухомість завершується

Мешканці Рівного за сім місяців цього року сплатили до бюджету міста майже 5 мільйонів гривень податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки.

Це майже на 3 % більше від запланованого. 

Втім, податківці нагадують, що час на сплату податку на нерухомість завершується. Адже повідомлення-попередження про сплату податку із реквізитами рахунків, на які переказувати кошти, платникам податків надійшли ще до 1 липня. А часу на сплату податку від цієї дати дається лише 60 днів і завершується він 29 серпня.

Про це повідомили з ДПІ Рівного 

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Мирослава Опанасик

Мирослава Опанасик

Відкрити плей-лист

Загублено документи

Загублено гаманець із документами. Усередині — пенсійне посвідчення, картка «Рівнянина» та банківські картки на ім’я Соловей Олександр Миколайович. Документи втрачені 23 червня. Якщо хтось знайшов або має будь-яку інформацію щодо його місцезнаходження, телефонуйте за номером: 050-43-50-103  

Знайдено номерний знак автомобіля

Знайдено номерний знак ВК2357ВО Хто загубив, звертатися (096)-150-7002

У Рівному знайдено номерні знаки

Автомобільні номерні знаки BK 6513 IX , їх залишили за адресою вулиця Млинівська, 15 на території заправки. Власника просять забрати за вказаною адресою.

Більше оголошень