Держава «виставила» Рівненщині півторамільярдний рахунок за бурштин

Йдеться про податки до держбюджету від видобутку каміння

Депутат облради та член бюджетної комісії Діана Гордійчук нещодавно взяла участь в нараді обласної податкової з приводу перспективи доходів держбюджету від видобутку бурштину. Під час цієї наради було озвучено, що Державний бюджет очікує від видобутку бурштину на Рівненщині 1,5 мільярда гривень впродовж цього року. За перший квартал – це 400 мільйонів. А от представники трьох підприємств, що займаються видобутком бурштину, повідомили, що не зможуть сплатити навіть мільйон, говорить Діана Гордійчук:

 

- Були присутні керівники підприємств, які займаються видобутком бурштину: «Укрбурштин», «Сонячне ремесло», «РедМет». Державний бюджет очікує від видобутку бурштинц в цьому році 1, 5 мільярда гривень. Саме ці питання обговорювалися з керівниками підприємств. Як стало зрозуміло, на сьогодні не йде мова навіть про один мільйон.  

 

Членів комісії обурила ця ситуація, тож лунали різні пропозиції. Це і зібрати позачергову сесію, і запросити урядовців, аби ті оцінили ситуацію. А також перевірити діяльність підприємств, які мають дозвіл на видобуток бурштину, але фактично не отримують доходу. Питання на особистий контроль взяв голова облради Олександр Корнійчук.

Між тим, як стало відомо від нардепів від Рівненщини, у Верховній Раді, ймовірно, наступного тижня розглянуть у другому читанні закон про легальний видобуток бурштину.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ілона Радзівіл

Ілона Радзівіл

Знайдено техпаспорт

Знайдено техпаспорт на автомобіль «Мазда». Тому, хто загубив, прохання телефонувати:  

Знайдено цуценя

В районі Боярки  знайдено цуценя чорного окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати.    

Знайдено хаскі

Знайдено собаку породи  хаскі з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати.      

Більше оголошень