Дев’ять підприємств Рівненщини визнані сумлінними платниками податків (ФОТО)

Вони представлятимуть нашу область на всеукраїнському етапі

Сьогодні, в переддень Дня бухгалтера, в облдержадміністрації відбулося урочисте нагородження кращих платників зборів за результатами 2015 року та бухгалтерів підприємств. Всього на участь у конкурсі надійшло 80 заявок, з них переможцями обласного туру в різних номінаціях стали 29 платників податків.

Серед підприємств, що вийшли на всеукраїнський етап, - рівненський домобудівний комбінат, продекологія, сірникова фабрика, сарненські лісівники,сільгосппідприємство «Деметра» та «Агро-Консалт», ливарно-механічний завод «ПАТАР», столярне підприємство «Лістранс» та фермерське господарство «Млинівська Чайка».

Церемонія нагородження почесними грамотами розпочалася з Гімну та супроводжувалася виступами колективів, які виконували українські народні пісні.

До слова, підприємство голови Рівненської ОДА Олексія Муляренка «Сталь-М» у жоден з рейтингів кращих платників податків не увійшло.

Варто зауважити, що податки - це одні з бюджетоутворюючих платежів. Зі слів першого заступника голови обласної фіскальної служби Анатолія Клячука, лише до місцевого бюджету підприємства сплатили понад мільярд гривень. Тож у привітальному слові він зазначив таке:

 

 

- До державного бюджету за перше півріччя надійшло 811 мільйонів. Це на 116 мільйонів більше, ніж минулого року. В тому числі, військовий збір – 88 мільйонів. До місцевого бюджету надійшло мільярд 226 мільйонів, що на 410 мільйонів більше минулого року. За таку позитивну, хорошу, сумлінну роботу вам велике «дякую» від фіскальної служби. І побажати вам стабільності в законодавстві, хорошої оцінки бухгалтерам від керівників і щоб контролюючі органи вам не заважали працювати.  

Під час нагородження привітали також чотирьох викладачів-бухгалтерів НУВГП та голову бухгалтерської громадської організації.

Нагадаємо, дев`ять підприємств Рівненщини визнані кращими в Україні.

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ілона Радзівіл

Ілона Радзівіл

Знайдено панель від багажника автомобіля

Біля ТРЦ «Арена» знайдено панель від багажника легкового автомобіля.  З вигляду панелі видно, що автомобіль невеликих розмірів.   

Знайдено технічний паспорт на прізвище Садовець

Під час розмитнення авто знайдено технічний паспорт на Volkswagen ВК 3109 ВВ.  На прізвище Садовець Олена Валеріївна, Гощанський р-н.   

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Більше оголошень