У Рівному вкотре пояснювали особливості змін до податкового кодексу

Вони були ухвалені Верховною Радою наприкінці минулого року

[media=53175]

Нагадаємо, згідно з цими змінами  цьогоріч було встановлено єдину базову ставку для оподаткування доходів громадян у розмірі 18 % замість двох чинних ставок: 15 % для тих, у кого зарплата не перевищувала 10 мінімальних та 20 % для тих, хто отримував більше. З цього можна зробити висновок, що ставка оподаткування зарплати середнього класу зросла, проте завідувач сектору комунікації ГУ ДФС в області Леся Тиркус запевняє, що насправді громадяни сплачуватимуть менше:

– З нас утримували не тільки податок на доходи фізичних осіб, але й єдиний соціальний внесок. Якщо минулого року цей внесок, в залежності від сфери професійних ризиків і діяльності, становив від 2 до 6,1 %, то цього року з нас з вами він не буде утримуватись взагалі.

Також Леся Тиркус додала, що відтепер єдиний соціальний внесок будуть сплачувати лише роботодавці із фонду заробітної плати, а сама його ставка зменшилася. Крім того зміни до податкового кодексу стосуються й підвищення розміру акцизного податку на продаж палива з 5 % до близько 5 Євро центів за літр і сплату транспортного податку в розмірі 25 тисяч в рік за автомобілі вартістю понад 750 мінімальних заробітних плат та віком до 5 років, незалежно від об’єму циліндрів. Також відбулося зменшення розміру податку для платників 3-ї групи річного обсягу доходу з 20 мільйонів гривень до 5 мільйонів і збільшення ставок для цієї групи з 2 до 3 % (для платників ПДВ) - та з 4 до 5% (для неплатників).

Детальніше всі зміни до податкового кодексу:

[media=53177]

[media=53176]

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень