Рівненські медики знову шокують! Вони провели ще одну надскладну операцію на серці

Центральна міська лікарня знову зробила майже неможливу річ (с)

Фото ілюстративне, жанрове

Про нове досягнення рівненських хірургів повідомили у міській раді.

Вперше в умовах Рівненської міської лікарні провели надскладну кардіохірургічну операцію: протезування аортального клапана у пацієнта, що страждав на важкий аортальний стеноз.

 

Вчора її здійснили медики Центральної міської лікарні Рівного спільно з фахівцями Національного Інституту хірургії та трансплантології імені О. О. Шалімова. Операція пройшла успішно і зараз стан пацієнта стабільний, він почувається задовільно.

Визначну подію прокоментував профільний заступник міського голови Рівного, медик Юрій Поліщук:

Центральна міська лікарня знову зробила майже неможливу річ: будучи закладом, котрий взяв на себе чи не найбільший в області тягар боротьби з епідемією ковід, завдяки зусиллям команди медиків на чолі з головним лікарем Євгенієм Філімоновичем Кучеруком, змогли здійснити одну з найскладніших кардіохірургічних операцій. В Рівному. Успішно.

Юрій Поліщук, заступник міського голови Рівного у сфері медицини

Вкотре доведено: відділенню трансплантології в Рівному бути, - пише Юрій Поліщук.

Нагадаємо, що торік 18 грудня у центральній міській лікарні Рівного провели ще одну унікальну операцію – пересадку серця. Операція пройшла успішно, чоловік, якому «подарували нове життя», перебуває під наглядом медиків.

Рівненська ЦМЛ

Наші новини у Telegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4 

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Богдана Карц

Богдана Карц

Знайдено панель від багажника автомобіля

Біля ТРЦ «Арена» знайдено панель від багажника легкового автомобіля.  З вигляду панелі видно, що автомобіль невеликих розмірів.   

Знайдено технічний паспорт на прізвище Садовець

Під час розмитнення авто знайдено технічний паспорт на Volkswagen ВК 3109 ВВ.  На прізвище Садовець Олена Валеріївна, Гощанський р-н.   

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Більше оголошень