Рівненська «Свобода» поширила заяву зі спростуванням

Інформації, оприлюдненої порталом «Четверта влада»

У заяві «свободівців» йдеться:

5 серпня 2016 року портал новин «Четверта влада» опублікував матеріал, у якому звинуватив рівненських свободівців у інциденті, котрий стався із дев'ятнадцятирічною журналісткою-практикантом цього видання напередодні. Проте жодних реальних доказів причетності свободівців до вказаних подій не надав.

За словами очевидців у кав'ярні, де були присутні свободівці, були й інші відвідувачі. Також вищезгадана журналістка-практикант порталу "Четверта влада" особисто не зверталася до свободівців чи правоохоронців під час інциденту. Офіційно заявляємо, що жодного відношення до прикрого епізоду, який стався із журналісткою-практикантом порталу "Четверта влада" свободівці не мають.

 Закликаємо представників засобів масової інформації більш прискіпливо ставитися до матеріалів під час їх написання. Окрім того, Рівненська міська організація ВО "Свобода" звернеться до правоохоронних органів та прокуратури з вимогою провести перевірку на достовірність матеріалів викладених журналісткою-практикантом порталу "Четверта влада".

Зауважимо, що «Четверта влада» опублікувала матеріал зі звинуваченням партійців «Свободи» у тому, що вони облили спиртним з балкону кафе «Кобза» журналістку їхнього видання.

Загублено документи на Музичук

Загублено гаманець з документами на прізвище Музичук Андрій. Прохання повернути за винагороду.    

Знайдено самокат

В районі Лебединки знайдено дитячий самокат. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:  

Загублено гаманець і документи

Напередодні в районі Чайки було загублено чоловічий гаманець з документами та посвідченням водія, виданими на прізвище ЛОХВИЧ ВАСИЛЬ ЙОСИПОВИЧ. Прохання повернути за винагороду.

Більше оголошень