Рівненська «Рада голів ОСББ» просить у депутатів гроші

Але народні обранці з цим рішенням не поспішають

Сьогодні на засіданні бюджетної комісії Рівнеради громадська організація виступила з проханням виділити з міського бюджету 345 тисяч на розвиток програми зі створення ініціативних груп для об`єднань співвласників багатоквартирних будинків. Частину цих грошей, 190 тисяч, хочуть витратити на організаційні роботи. Між тим, чіткого плану їх виконання представники «Ради голів ОСББ» не оголосили. Тому депутати рішення поки не підтримали. Такий висновок бюджетної комісії пояснює її голова, Сергій Паладійчук:

– Ми відклали питання на довивчення, тому, що деякі члени комісії хочуть довивчити можливість фінансувати альтернативні громадські організації і таким чином створити в цьому середовищі певну конкуренцію.

Тож наразі дискусії з приводу затвердження «Програми підтримки ОСББ у Рівному» та організації «Рада голів ОСББ» далекі до завершення. На сьогодні в обласному центрі вже функціонують 215 ОСББ і за січень-лютий цього року є до 60 кандидатів ініціативних груп на створення ОСББ. Крім того нагадаємо, що до липня рівняни повинні визначитися як утримувати свої багатоквартирні будинки, адже більшість ЖЕКів до того часу самоліквідуються.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень