Рівненська бібліотека три роки розповідатиме про ЄС

У шести бібліотеках Рівненщини відкриють пункти європейської інформації

Шість бібліотек Рівненської області перемогли у проекті Української бібліотечної асоціації - «Все про Європу: читай, слухай, дізнавайся в пунктах європейської інформації в бібліотеках».

Зокрема, пункти європейської інформації (Пункти ЄІ) відкриють у Рівненській обласній бібліотеці для молоді, Кузнецовській міській публічній бібліотеці, а також Дубенській, Зарічненській, Рокитнівській та Сарненській центральних районних бібліотеках.

Такі пункти діятимуть три роки.У них популяризуватимуть знання про ЄС та надаватимуть інформаційно-просвітницькі послуги мешканцям місцевих громад районних центрів, невеликих міст і селищ України.

Про це повідомляє прес-служба Рівненської ОДА.

За умовами конкурсу бібліотеки-переможниці отримають: пристрої для читання електронних ресурсів та збереження електронної інформації; методичні посібники, рекламно-інформаційні матеріали, сувеніри про ЄС та євроінтеграцію; доступ до електронних баз даних від Представництва ЄС в Україні та інших організацій тощо.

ДОВІДКА

У листопаді 2015 року УБА оголосила конкурс на участь у проекті. Заявки подали 163 бібліотеки з усіх областей України. Конкурсне журі відібрало 83 бібліотеки, у яких в 2016 році буде створено Пункт ЄІ. Координатори з обраних бібліотек пройдуть дводенне навчання, відповідно до графіка, складеного Головним тренінговим центром для бібліотекарів УБА.

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень