Рівненщині вдалося залучити ще 48 мільйонів для будівництва сучасного спорткомплексу

Одного з небагатьох подібних в Україні

48 млн грн виділять на зведення спорткомплексу, що на вул. Макарова у Рівному. Кошти передбачені Програмою будівництва Палаців спорту в регіонах.

Саме таку суму сьогодні погодили на комісії при Міністерстві молоді та спорту.

Зазначимо, що минулого тижня хід будівництва спортивної універсальної арени у Києві презентував особисто голова Рівненської ОДА Олексій Муляренко. Тоді міжвідомча комісія з відбору об’єктів для надання субвенції з державного бюджету одноголосно проголосувала «за» участь рівненського спорткомплексу у цьогорічній програмі.

Голова Рівненської ОДА Олексій Муляренко на фото - праворуч

Таким чином, як і торік, ми маємо вже три напрями фінансування спорткомплексу. 55 мільйонів спрямують з Державного фонду регіонального розвитку (ДФРР) і ще 5 мільйонів передбачили з місцевого бюджету. Разом (з цими 48 мільйонами – ред.) ми маємо 108 мільйонів.

 

Таке активне фінансуваннядозволяє нам безупинно будувати багатофункціональний спортивний мультикомплекс, - зазначив Олексій Муляренко.

Нагадаємо, нині у Рівному зводять першу чергу будівництва – це спортзали для ігрових видів спорту з трибунами на 3 тисячі глядацьких місць і можливістю проведення там змагань міжнародного класу.

Важливою особливістю масштабної спортивної споруди буде те, що за потреби, вона трансформуватиметься у концертний чи виставковий зали. Це буде багатофункціональна споруда на Рівненщині, до того ж - єдиний подібний об’єкт на Західній Україні і один із небагатьох в Україні.

Наші новини у ТelegramНомер у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Богдана Карц

Богдана Карц

Знайдено панель від багажника автомобіля

Біля ТРЦ «Арена» знайдено панель від багажника легкового автомобіля.  З вигляду панелі видно, що автомобіль невеликих розмірів.   

Знайдено технічний паспорт на прізвище Садовець

Під час розмитнення авто знайдено технічний паспорт на Volkswagen ВК 3109 ВВ.  На прізвище Садовець Олена Валеріївна, Гощанський р-н.   

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Більше оголошень