Спорткомплекс на Макарова, «Авангард» і спідвей пообіцяв підтримати Міністр спорту в Рівному (ФОТО/ВІДЕО)

А ще - посприяти не тільки в реконструкції стадіону, а й у його наповненні

Сьогодні Рівне відвідав Міністр молоді та спорту України Ігор Жданов. Під час свого візиту він зустрівся з очільником ОДА Олексієм Муляренком та міським головою Володимиром Хомком.

З останнім він підписав Меморандум про взаємовідносини у сфері фізичної культури і спорту між Міністерством молоді та спорту України та Рівненською міськрадою. Пізніше Міністр разом з мером особисто побував на «Авангарді».

Будівництво стадіону «Авангард», його повна реконструкція – це яскравий приклад успішності політики децентралізації. Ми сьогодні підписали меморандум з Рівненською міськрадою про те, що наше Міністерство сприятиме у побудові цього стадіону. І на стадії розробки проектно-кошторисної документації, і на стадії безпосереднього будівництва будемо консультувати наших колег із Рівного для того, щоб тут можна було приймати змагання з легкої атлетики, - написав Міністр на власній сторінці у соцмережі.

[media=140597][media=140602]

Це буде багатофункціональний комплексний стадіон. Тут будуть і футбол, і легка атлетика. І ми плануємо приймати тут змагання не нижче рівня Чемпіонату Європи. Для цього розширюється кількість доріжок, підтрибунне приміщення, буде відповідне освітлення, табло, благоустрій. Також будемо сприяти, щоб сюди приїжджала збірна України з легкої атлетики, проводила тут навчально-тренувальні збори, будемо проводити Чемпіонат України тощо. Тобто, тут кипітиме спортивне життя, - зазначив Ігор Жданов.

Крім того, Меморандум передбачає розробку міською радою дорожньої  карти розвитку спортивної інфраструктури міста.  Зокрема, у Рівному мають передбачити дієвий механізм реконструкції стадіону шляхом співфінансування видатків з державного та місцевого бюджетів.

Голова Рівненської ОДА Олексій Муляренко, своє чергою, акцентував увагу на тому, що допомоги від Мінспорту варто очікувати і на інших важливих об’єктах в області:

Зустрілись з ним, щоб обговорити перелік питань стосовно розвиту спортивної інфраструктури в нашій області. Нам уже є що презентувати, а тому кожен наступний крок має все більшу підтримку. Обговорили перспективи програми будівництва Палаців спорту і фінансування спорткомплексу на Макарова, окремо зупинились на будівництвах басейнів, а ще попросили сприяння у розвитку рівненського спідвею, якому цьогоріч 60 років!

Стосовно ж «Авангарду», Міністр пообіцяв допомогу у забезпеченні стадіону необхідним футбольним і легкоатлетичним обладнанням та інвентарем.

[media=140601][media=140599]

Наші новини у ТelegramНомер у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Богдана Карц

Богдана Карц

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень