Рівненщина повністю готова до нових освітніх стандартів

Підготовку початкової школи відзначила міністр освіти

Рівненська область повністю готова до введення нового державного стандарту початкової школи. Це відзначила Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич.

З 2018 року за новим держстандартом початкової освіти навчатимуться усі першокласники. Цього року як пілотний проект новий стандарт впроваджуватиметься у Рівному у 18-й школі, та у чотирьох школах області.

До масштабного запровадження стандарту учителі мають пройти перепідготовку. Зараз триває доопрацювання модельного курсу для них, а також розробка дистанційної складової їх навчання. 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Мартинюк

Ольга Мартинюк

Відкрити плей-лист

Посвідчення водія Рабешко

27.09.2023 р. загублено посвідчення водія на прізвище Рабешко Роман. Орієнтовно по маршруту від гуртожитків РДГУ №4 і №5, через "Текстильник" і до а/с Чайка.

Втрачено документи на прізвище Скубік

У Рівному в районі Північного втрачено документи, на прізвище Скубік, а також техпаспорт на автомобіль та телефон. Прохання повернути за винагороду, телефонуйте 

Втрачено документи на прізвище Петренчук

06 серпня на мікрорайоні «Північний» було втрачено сумку через плече сірого кольору з документами на прізвище Петренчук. Якщо ви знайшли ці документи, прохання повернути за винагороду Тел.: (066) 67 07 841

Більше оголошень