Школу-сором знайшли на Рівненщині

Стан її приміщення жахає

Це школа у селі Верхів Острозького району. Вона розташована у приміщенні колишнього панського маєтку і має статус пам'ятки архітектури місцевого значення.

На жахливий стан приміщення школи звернув увагу депутат Рівненської облради Володимир Муляр і написав у Фейсбук:  

Володимир Муляр Мені соромно за ці фото, а ще більше за школу, а найбільше за двері до дитсадка цього НВК!!! Чесно, з кожним днем все більше соромно, що я маю відношення до цієї системи! Соромно, що у кожного з нас кращі двері, ніж у цьому дитсадку! Але краще створити посаду під чиєсь гузно за кошти платників податків, чим замінити двері! Ганьба! 

 

(Світлана Богатирчук-Кривко, необхідно зняти із цього панського маєтку статус архітектурної пам'ятки і щось робити, допоки дах не впав на голову дітлахів, або закрити, або реконструкція. Так не може бути!!!)

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Мирослава Опанасик

Мирослава Опанасик

Відкрити плей-лист

У Рівному знайшли посвідчення військового

На вулиці Шевченка у Рівному знайшли посвідчення військового. Документ виданий на ім'я Татаріна Бориса Петровича. За детальнішою інформацією варто звертатися за номером - 096 795 83 31

Загублені ключі

Загублено зв'язку ключів у чорній шкіряній ключниці. Прохання повернути за винагороду

На Князя Романа загублено чоловічий золотий ланцюжок

Сьогодні близько 9-ї години ранку на вулиці Князя Романа, 13, 6 під'їзд загублено чоловічий золотий ланцюжок з хрестиком. Прохання повернути за ВИНАГОРОДУ.

Більше оголошень