Рівненщина підтримала армію на майже 350 мільйонів гривень

Це військовий збір, що сплачують мешканці області з офіційних доходів

Для підтримки української армії жителі Рівненщини сплатили майже 348 млн гривень військового збору.

За січень-листопад цього року платники податків Рівненщини спрямували на потреби армії 347 млн 849 тис. грн військового збору. За словами керівника податкової служби області Віталія Чуя, у порівнянні з відповідним періодом минулого року надходження з цього платежу збільшились на 27 млн гривень. 

Військовий збір – це податковий платіж, який у повному обсязі спрямовується до державного бюджету і сплачується з офіційних доходів. Кожен, хто має офіційне робоче місце чи інші легальні доходи, з яких сплачує податки, щомісяця допомагає державі у фінансуванні української армії. Тому саме легальна зайнятість гарантує систематичне надходження коштів для підтримки армії.

Наші новини у Тelegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Радянська

Ольга Радянська

Загубилася західносибірська лайка

В районі Тинного-Басового Кута пропала собака породи західносибірська лайка. Тварина сіро-білого окрасу із зеленим полімерним ошийником. Особливістю лайки є те, що у неї  надщерблене ліве вухо. Якщо хтось має інформацію про місце знаходження лайки або знайшов тварину, прохання повідомити за винагороду.

Знайдено панель від багажника автомобіля

Біля ТРЦ «Арена» знайдено панель від багажника легкового автомобіля.  З вигляду панелі видно, що автомобіль невеликих розмірів.   

Знайдено технічний паспорт на прізвище Садовець

Під час розмитнення авто знайдено технічний паспорт на Volkswagen ВК 3109 ВВ.  На прізвище Садовець Олена Валеріївна, Гощанський р-н.   

Більше оголошень