Рівненщина демонструє ріст промислового виробництва (ЦИФРИ)

На фоні загальноукраїнського падіння

За темпами виробництва промислової продукції Рівненщина посіла 4 місце серед областей України. Такі дані за січень-серпень подає Державна служба статистики України, передає пресслужби Рівненської ОДА.

Так, з початку цього року спостерігається позитивна тенденція до нарощування продукції в порівнянні з 2019 роком. Промисловість Рівненщини демонструє ріст +2%, тоді як по Україні – падіння на 7,4 %.

 - Через пандемію коронавірусу ситуація в області, як і в Україні не проста. Дякую керівникам підприємств області, які під час карантину не припинили виробництво та стабільно працюють. Не останню роль у позитивній статистиці Рівненщини відіграє робота з детінізації бізнесу, - зазначив директор департаменту економічного розвитку і торгівлі Рівненської ОДА Костянтин Мокляк.

Так, в області забезпечено зростання обсягів виробництва промислової продукції на підприємствах добувної промисловості і розроблення кар’єрів на 15%, постачання електроенергії, газу – майже на 6%, хімічної промисловості – на 9,4%, деревообробної галузі – на 4,2%, машинобудування – 29,1%.

Наші новини у Тelegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Знайдено один навушник Apple Air pods

На вулиці Княгині Ольги у Рівному знайдено навушник Apple Air pods. Якщо він ваш - телефонуйте

Знайдено документи на прізвище Кірюшин

У Рівному знайдено документи, на прізвище Кірюшин Володимир. Власник може телефонувати:

Втрачено посвідчення УБД

У суботу 25 лютого у Рівному  було втрачено посвідчення УБД, на прізвище Полюхович Юрій. Ймовірно документи згубили у тролейбусі №1 близько 10:30 ранку. Прохання повернути за винагороду. Телефонуйте:

Більше оголошень