ON-LINE

«Рівнегаз» назвав причини звільнення з підприємства понад 900 працівників

субота, 28 вересня 2019
Така кількість людей залишила роботу за останні три роки

2019 рік стане третім поспіль, коли для «Рівнегазу» діє економічно необґрунтовані тарифи – наголошує підприємство. Зокрема цього року сума збитків «Рівнегазу» складе 165 мільйонів гривень.

Прес-служба «Рівнегазу» зазначає:

Спровокована НКРЕКП фінансова криза призвела до того, що в Рівненській області повністю замортизовані 279 кілометрів газопроводів, 46 газорозподільчих пунктів, 550 шафо регуляторних пунктів, 636 станцій катодного захисту. Якщо не вкладати кошти, кількість замортизованих об’єктів лише зростатиме.

 

За останні три роки через низьку заробітну плату з підприємства звільнилося понад 900 кваліфікованих працівників. Особливо гостро це відчувається у роботі аварійно-диспетчерської служби. За цей же час через значне навантаження та недостатнє фінансування служби звільнилися майже 50 фахівців. Наразі у компанії понад 220 вакансій.

Причина критичного стану мереж — збитковий тариф на розподіл газу. За 3 роки їх дії збитки компанії склали 355,7 млн грн, а всього по галузі - 20 млрд грн. «Рівнегаз» зазначає, що вихід є — зміна тарифів, які в три рази нижчі економічно обґрунтованого рівня.

Середній місячний платіж за послуги розподілу у 2018 році по Рівненській області склав 75,70 грн на одне домогосподарство, що нижче витрат на мобільний зв'язок та інтернет.

«Рівнегаз» вимагає від НКРЕКП: довести розмір тарифу до економічно обґрунтованого рівня та компенсувати операторам газорозподільної мережі завдані збитки й затвердити нову модель тарифу на розподіл, яка передбачає рівномірну оплату послуг операторів впродовж всього року.

Повідомляє прес-служба АТ «Рівнегаз»

 

Наші новини у ТelegramНомер у Viber063-73-4-106-4

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • Знайдено номерний знак

    Знайдено номерний знак ВК 47-47 АІ. Відтак, якщо Ви власник цього номеру,...
  • Загубилася собака

    У селі Олександрія неподалік дитячих таборів (це вулиця Свято-Преображенська) загубилася...
  • Загублено паспорт

    В районі 12 школи загублено паспорт на прізвище Цюрик Дмитро. Телефонувати за номером: ...
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного