Рівне звернеться до Києва з приводу одностатевих шлюбів

Відповідний проект рішення з’явився на сайті міськради Рівного

Звернення до Верховної Ради, Кабміну, Міністерств юстиції та закордонних справ підготував депутат міськради Рівного Олександр Чубай.

У ньому вимагає

зупинити внесення змін до Конституції України та інших нормативно-правових актів викривлених понять сім’ї, шлюбу, батьківства, материнства й дитинства.

Чому раптом підготував таке звернення, розповідає депутат міськради Рівного Олександр Чубай:

Бо я підтримую позицію християнських цінностей, що в сім’ї має бути дружина і чоловік, а не кілька суб’єктів, які називаються сім’я.

 

Проблема в тому, що на всеукраїнському рівні є лобісти цього питання і вони в якийсь період активізуються, а в якийсь період готуються. От зараз вони активізуються. І зараз мають приймати різні нормативні документи з цього приводу. Тому, якщо реакції суспільства не буде, то їх, скоріше за все, приймуть.

Олександр Чубай впевнений, що його звернення колеги по депутатству підтримають.

На питання «чи не іронізуватимуть мешканці Рівного» над таким питанням, адже навряд чи вони вважають його актуальним і найнагальнішим для себе, депутат каже, що,

коли у законодавство введуть поняття одностатевого шлюбу, то ця проблема стосуватиметься всього народу України, і мешканців Рівного в тому числі. А змінити щось буде вже важко. Тому важливо, щоб міськрада Рівного з приводу цього питання висловила свою позицію саме зараз.  

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Мирослава Опанасик

Мирослава Опанасик

Відкрити плей-лист

У Рівному знайшли посвідчення військового

На вулиці Шевченка у Рівному знайшли посвідчення військового. Документ виданий на ім'я Татаріна Бориса Петровича. За детальнішою інформацією варто звертатися за номером - 096 795 83 31

Загублені ключі

Загублено зв'язку ключів у чорній шкіряній ключниці. Прохання повернути за винагороду

На Князя Романа загублено чоловічий золотий ланцюжок

Сьогодні близько 9-ї години ранку на вулиці Князя Романа, 13, 6 під'їзд загублено чоловічий золотий ланцюжок з хрестиком. Прохання повернути за ВИНАГОРОДУ.

Більше оголошень