Рівне залишилось без гарячої води. Чи відновлять постачання?

З таким запитанням ми звернулися до директора «Рівнетеплоенерго»

У Рівному відсьогодні офіційно припиняється опалювальний сезон. Відповідне розпорядження підписав міський голова Рівного Володимир Хомко. У зв’язку з припиненням теплопостачання багатоповерхівки обласного центру не отримують нині і гарячу воду.

Коли буде відновлене гаряче водопостачання, ми запитали у директора «Рівнетеплоенерго» Степана Коропецького.

Згідно з Розпорядженням міського голови № 307Р від 03.04.2017, з сьогоднішнього дня (4 квітня) закінчується опалювальний сезон і ми переходимо на подачу гарячої води згідно з графіком. Тобто сьогодні ввечері буде гаряча вода.

Водночас як довго подаватимуть гарячу воду в оселі рівнян у міжсезоння – невідомо. Все залежить від постачань газу, а це питання нині в роботі – каже Степан Коропецький. В будь-якому разі,

як і минулі роки з 6.00 і до 24.00 гаряча вода у Рівному подаватиметься від котелень на вулицях  Буковинській та Князя Володимира, Дворецькій та Березовського.

З 6 ранку і до 9 години, а також ввечері з 18.00 і до 23.00 гаряча вода постачатиметься котельнями на вулицях Поліській, Соборній, 225-к, Курчатова, Коперніка, Герцена, Відінській, Миколи Карнаухова, Чорновола, Жукова та  Макарова.

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Оксана Герасимчук

Знайдено технічний паспорт на прізвище Садовець

Під час розмитнення авто знайдено технічний паспорт на Volkswagen ВК 3109 ВВ.  На прізвище Садовець Олена Валеріївна, Гощанський р-н.   

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Загубився великий папуга

Сьогодні зранку в районі Пивзаводу у Рівному загубився ожереловий великий папуга зеленого кольору.

Більше оголошень