Депутати Рівного проситимуть перевірити «Рівнеоблводоканал» та «Рівнетеплоенерго»

Адже вважають, що тарифи на послуги цих підприємств - завищені

Звернення з проханням провести аудит підприємств-монополістів - "Рівнеоблводоканал" та "Рівнетеплоенерго" - планують направити Кабміну.

Причиною цього стало те, що комісія з перевірки тарифів, опрацювавши надані з цих підприємств документи, і співставивши їх з інформацією про структуру тарифів, виявила низку невідповідностей між фактичними витратами при наданні послуг та даними структури тарифів. Тому вважає, що

встановлені тарифи "Рівнеоблводоканалу" та "Рівнетеплоенерго" - завищені.

Депутати міськради, як представники громади, зазначається у зверненні,  не мають правових підстав на перевірку формування справедливих, обґрунтованих тарифів. Адже засновником «Рівнеоблводоканалу»  є Рівненська обласна рада, а ТОВ «Рівнетеплоенерго» - приватне підприємство. Тому проситимуть провести аудит Кабмін. 

Розглянути це зверннення до Кабміну планують на найближчій сесії міськради Рівного. 

 

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Мирослава Опанасик

Мирослава Опанасик

Знайдено панель від багажника автомобіля

Біля ТРЦ «Арена» знайдено панель від багажника легкового автомобіля.  З вигляду панелі видно, що автомобіль невеликих розмірів.   

Знайдено технічний паспорт на прізвище Садовець

Під час розмитнення авто знайдено технічний паспорт на Volkswagen ВК 3109 ВВ.  На прізвище Садовець Олена Валеріївна, Гощанський р-н.   

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Більше оголошень