«Треба шукати вихід»: Рівне в шоці від того, що бродячі пси не підпускали медиків до людини

Це сталося вчора

Ми про цю ситуацію писали у публікаціях Бродячі пси не підпускали медиків до людини, яка лежала на землі у центрі Рівного та Що сталося з людиною, до якої вчора у центрі Рівного бродячі пси не підпускали медиків

Такий випадок з бродячими псами викликав іронію та обурення користувачів соцмережі Фейсбук. Ось що вони писали: 

Олена Тоюнда Не може такого бути. Наші зоозахисники запевняють, що усі тваринки, що на вулиці - наймиліші створіння, безпечні, бо стерилізовані. То варвари-медики самі спровокували агресію цих милих створінь.

Анатолий Плес Одного літнього ранку о 4-30 я приїхав на залізничний вокзал м. Рівне. Місто ще спало і я вирішив пройти пішки по ранковому місту від залізничного вокзалу до автовокзалу. В районі Театральної площі на мене напала зграя собак, мабуть, не звикли, що в таку пору «чужі» гуляють містом. Я змушений був іти задом від Театральної площі до гуртожитку водного університету, відбиваючись сумкою від злих псів. Далі вони залишили мене, мабуть, далі вже територія не їхньої зграї. Нікому не раджу гуляти безлюлним містом, тим більше наодинці.

Alla Bronskay Біля "Сільпо" на мою колегу напала зграя собак, вона мала в руках лише пакет з гаманцем. Поки захищалася від великих собак, то зовсім маленька гризнула її за ногу вище щиколотки - 10 днів у гнійній хірургії! Отакі милі, білі і пухнасті! Але їм не місце на вулицях міста.

Наталия Иванюк В Италии на улицах собак нет.

Sergey Koval В Чехії також.

Halyna SK В Європі існують закони, які захищають тварин. В Італії, наприклад, за викинуту тварину штраф 10 000 євро або рік позбавлення волі. А в нас що? Кожен "Віталік" викидає новий приплод своєї суки, бо не хоче розуміти, що її треба стерилізувати! Не знаю в чому річ, та в мене виходить і зграю собак розігнати словом, і погодувати голодну тварину. Голод і жорсткість людей має свої насдідки! Хочете змінити світ - почніть з себе!

Юрій Велігурський Дійсно, а де ті собачатники-захисники? Хай в кожну машину до медиків сідають, біля кожного під'їзду, в парку, біля школи відганяють собак, які кидаються на людей... дітей..

Валентин Пашкович Julia Shmorgun + 100. Можна почати карати за викинутих і т.д. - та починати треба з розбудови інфраструктури для відлову і утримання бродяг. А тут все впирається у брак коштів. А доки коштів немає - бродячі пси множаться у гаражах і промзонах. І ради на те немає, принаймні, гуманної. І ці зграї вже починають атакувати людей. Я люблю собак і проти того, щоб їх нищили. Та якби мою дитину порвали, думаю, почав би ставитись до проблеми по- іншому. У наших реаліях люди поділяються на гуманістів і тих, кого вже покусали.

Julia Shmorgun Правда в тому, що вже пізно винних шукати, треба діяти, бо це жах!!! І разом з тим шукати вихід на майбутнє, щоб не повторялось.

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Більше оголошень