Бродячі пси не підпускали медиків до людини, яка лежала на землі у центрі Рівного (ФОТО)

Таку картину зафіксувала рівнянка

Фото того, як все відбувалося, дві години тому вона виклала у Фейсбук з коментарем:

Лілія Мигович 2 год · Прямо зараз на проспекті Миру, 4 лежить людина, до якої "милі" собачки просто нікого не пускають, кидаючись на перехожих. Велосипедистів, які нічого не підозрюють, теж накрила хвиля протесту собацюр. Дівчинка, яка йшла з той-тер'єром на повідку, перелякано втікає з домашнім улюбленцем на руках. Та сама участь спіткала хазяйку такси, яка гуляла на повідку.

 

Якщо хтось мені напише, що це нормально для центру європейського міста, то шліть схожі фоточки з Європи. А поки що спостерігаю картину, як лікарі зі швидкої відганяють собак палкою і забирають чоловіка. Сюжет для короткометражного фільму з життя рівненської тусовки бездомних песиків. Події розвиваються протягом 15 хв.

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Більше оголошень