Бродячі пси не підпускали медиків до людини, яка лежала на землі у центрі Рівного (ФОТО)

Таку картину зафіксувала рівнянка

Фото того, як все відбувалося, дві години тому вона виклала у Фейсбук з коментарем:

Лілія Мигович 2 год · Прямо зараз на проспекті Миру, 4 лежить людина, до якої "милі" собачки просто нікого не пускають, кидаючись на перехожих. Велосипедистів, які нічого не підозрюють, теж накрила хвиля протесту собацюр. Дівчинка, яка йшла з той-тер'єром на повідку, перелякано втікає з домашнім улюбленцем на руках. Та сама участь спіткала хазяйку такси, яка гуляла на повідку.

 

Якщо хтось мені напише, що це нормально для центру європейського міста, то шліть схожі фоточки з Європи. А поки що спостерігаю картину, як лікарі зі швидкої відганяють собак палкою і забирають чоловіка. Сюжет для короткометражного фільму з життя рівненської тусовки бездомних песиків. Події розвиваються протягом 15 хв.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Мирослава Опанасик

Мирослава Опанасик

Відкрити плей-лист

Посвідчення водія Рабешко

27.09.2023 р. загублено посвідчення водія на прізвище Рабешко Роман. Орієнтовно по маршруту від гуртожитків РДГУ №4 і №5, через "Текстильник" і до а/с Чайка.

Втрачено документи на прізвище Скубік

У Рівному в районі Північного втрачено документи, на прізвище Скубік, а також техпаспорт на автомобіль та телефон. Прохання повернути за винагороду, телефонуйте 

Втрачено документи на прізвище Петеренчук

06 серпня на мікрорайоні «Північний» було втрачено сумку через плече сірого кольору з документами на прізвище Петеренчук. Якщо ви знайшли ці документи, прохання повернути за винагороду Тел.: (066) 67 07 841

Більше оголошень