Найменшу поліцейську, що бореться з наркозлочинністю на Рівненщині, звуть Ельза (ФОТО)

Але це ніяк не применшує її досягнень

Кокер-спаніель Ельза вже шість років служить у поліції області. Їй немає рівних у пошуку наркотиків, хоча у вольєрі вона майже непомітна на фоні своїх колег-вівчарок із кінологічного центру поліції Рівненщини.

Ось декілька з її останніх досягнень:

так, Ельза допомогла працівникам управління протидії наркозлочинності розкрити злочин, знайшовши марихуану в коробці з-під цигарок, заховану у передньому сидінні автомобіля.

 

А під час обшуку в помешканні жителя Рівненського району вона відшукала ретельно замасковані наркотичні засоби: понад півкілограма метамфетаміну та 200 грамів псевдоефедрину.

Побувала Ельза і двічі у зоні АТО, де теж несла службу. Якось їй там зробили дуже коротку «зачіску», щоб легше було перенести спеку. А зазвичай вона - кучерява. І її дуже люблять діти. А вона відповідає взаємністю. Коли зі своєю напарницею Людмилою Козлюк йде на профілактичні зустрічі з малечою, то без команди вмить займає одну і ту ж позицію — лежачи. А все для того, аби отримати порцію задоволення від того, що її гладять.

За інформацією відділу комунікації поліції Рівненщини

Загублено документи на Музичук

Загублено гаманець з документами на прізвище Музичук Андрій. Прохання повернути за винагороду.    

Знайдено самокат

В районі Лебединки знайдено дитячий самокат. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:  

Загублено гаманець і документи

Напередодні в районі Чайки було загублено чоловічий гаманець з документами та посвідченням водія, виданими на прізвище ЛОХВИЧ ВАСИЛЬ ЙОСИПОВИЧ. Прохання повернути за винагороду.

Більше оголошень