Рівне судиться з Укрзалізницею й Укртелекомом

Через гроші

Укрзалізниця подала позов до суду і вимагає, щоб Рівне зі свого бюджету надало кошти на перевезення пільговиків. Адже у Бюджетному кодексі написано, що це можуть робити з місцевих бюджетів. Хоча Конституція каже, що пільгове перевезення у поїздах оплачує держава з держбюджету. Тому влада Рівного віддавати кошти на пільговиків не хоче. 

Детальніше розповідає міський голова Рівного Володимир Хомко:

Залізниця вимагає від нас повернення їй коштів для того, щоб вона возила людей за межами міста Рівне  у своїх поїздах. Ми безумовно категорично проти. Тому що в  Конституції записано, що це прерогатива держави. Відповідно, будемо судитись і, можливо, виграємо суди так у залізниці.

 

Але навіть якщо вийде так, що програємо остаточний суд – Верховний чи який, то залишиться два варіанти: або подавати регресний позов на Кабмін (деякі міста вже подають), або тоді йти у міжнародний суд і судитися із залізницею до перемоги. Тому що ніякий закон чи підзаконний акт не може входити у протиріччя з Конституцією.

 

Втім, такий позов до влади Рівного не єдиний. Міський голова каже, що також у суд звернувся «Укртелеком» і теж вимагає компенсацію за послуги для пільговиків.  

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Мирослава Опанасик

Мирослава Опанасик

Теги: Грошісуд

Знайдено техпаспорт

Знайдено техпаспорт на автомобіль «Мазда». Тому, хто загубив, прохання телефонувати:  

Знайдено цуценя

В районі Боярки  знайдено цуценя чорного окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати.    

Знайдено хаскі

Знайдено собаку породи  хаскі з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати.      

Більше оголошень