«Рівне – місто вандалів», фізично сильних та мавпоподібних: їх розшукують (ФОТО)

Управляння культури буде вдячне за відео з камер спостереження

Вочевидь, треба бути достатньо фізично сильними, аби згинати подібні металеві конструкції. При цьому однієї сили буде замало. Треба ще якось на такі вказівники залізати і вже на них якось по-різному – мавпоподібно – стрибати.

У будь-якому випадку, подібні тривалі групові зусилля мали б супроводжуватися ще й відповідними звуковими ефектами, характерними для «мешканців джунглів».

Тарас Максименко – начальник управління культури міста – сподівається, що всі ці ескапади мали б потрапити на відео камер спостереження чи просто на смартфони свідомих рівнян.

Атака на вказівник неподалік РАЦСу, на перетині вулиць Шевченка та Проспекту Миру, трапилася, вочевидь, саме цієї ночі.

Максименко пише:

Друзі обираємо заголовок до посту:

Варіант 1 (невиправно оптимістично-саркастичний) – «завдяки вандалам у Рівному з'явився вказівник у стилі Хундертвассера»; варіант 2 (констатуючо-реалістичний) «Рівне - місто вандалів (фізичних, моральних та духовних)».


P.S.

Управління культури буде вдячне за відео з камер спостереження, які точно там є. Щоб знати, хто за ремонт вказівника платитиме. Дякую.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Микола Кульчинський

Микола Кульчинський

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень