Рівне втратило бюджетоутворююче підприємство

«Рівнеазот» тепер не платитиме податки в міський бюджет

Фото: ПрАТ «РІВНЕАЗОТ»
Фото: ПрАТ «РІВНЕАЗОТ»

«Рівнеазот» більше не платитиме податки до бюджету Рівного. Хімічний гігант з травня змінив місце реєстрації, і тепер усі надходження від їхньої діяльності йтимуть до Городоцької громади.

Як наслідок – Рівне втратить близько 10% доходів бюджету, повідомив депутат Рівнеради й колишній заступник міського голови з економічних питань Сергій Васильчук:

Заступник міського голови і депутат Рівнеради Сергій Васильчук

— Випадково дізнався про те, що ще у травні «Рівнеазот» перереєструвався. Чому?.. Не знаю чому, ну так сталося.

 

Я був здивований, що міська влада не знає про те, що Азот перереєструвався.

Ще до кінця року податки йтимуть до Рівненської громади, а вже з нового – до Городоцької. Причини такого рішення невідомі.

За даними Сергія Васильчука, цього року лише ПДФО Рівнеазот мав заплатити близько 130 мільйонів, 60% з яких йдуть до місцевого бюджету.

Крім того, депутату відомо про наміри ще кількох підприємств змінити реєстрацію. Серед причин – відсутність співпраці з міською владою та контролюючими органами, припускає Сергій Васильчук, адже бізнес потребує уваги влади. 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Ілона Радзівіл

Ілона Радзівіл

Відкрити плей-лист

У Рівному знайшли посвідчення військового

На вулиці Шевченка у Рівному знайшли посвідчення військового. Документ виданий на ім'я Татаріна Бориса Петровича. За детальнішою інформацією варто звертатися за номером - 096 795 83 31

Загублені ключі

Загублено зв'язку ключів у чорній шкіряній ключниці. Прохання повернути за винагороду

На Князя Романа загублено чоловічий золотий ланцюжок

Сьогодні близько 9-ї години ранку на вулиці Князя Романа, 13, 6 під'їзд загублено чоловічий золотий ланцюжок з хрестиком. Прохання повернути за ВИНАГОРОДУ.

Більше оголошень