Рівне пливе: Після рясного дощу в центрі міста неможливо перейти дорогу (ВІДЕО)

Люди не знають, як обійти величезну калюжу

Сьогодні у Рівному пройшов рясний дощ. В результаті місто вкотре перетворилося на Венецію, де переважно замість доріг – вода.

Одна з найскладніших ситуацій виникла біля ТРЦ «Злата Плаза». Найгірше, що затопило ділянку дороги саме на пішохідному переході. Там настільки велика калюжа, що обійти, а тим більше перейти її неможливо.

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Аліна Тис

Аліна Тис

Відкрити плей-лист

У Рівному знайдено номерні знаки

Автомобільні номерні знаки BK 6513 IX , їх залишили за адресою вулиця Млинівська, 15 на території заправки. Власника просять забрати за вказаною адресою.

Загубилася вівчарка

Пропала вівчарка. Дівчинка, не агресивна, на ім'я ВЄСТА. Бачили її по вулиці Відінській біля АТБ та на площі Перемоги, навпроти магазину Ера. тел. 0964725146

Загублено світло-сірий футляр з окулярами та флешкою

Світло-сірий футляр з окулярами та флешкою загубили сьогодні близько 10:00 по маршруту: проспект Миру, 2 — площа, далі автобус №6 до вулиці Соборної (район авторемонтного заводу, РУМ). На флешці — сканкопії документів жінки та дитини. Відновити їх немає можливості. Прохання до тих, хто знайшов, зателефонувати за номером 0988834144.

Більше оголошень