Рівне незабаром прийматиме Всеукраїнську Раду Церков

Виїзне засідання відбудеться у вересні

25 лідерів різних релігійних конфесій зберуться на Рівненщині. Вперше у нашій області пройде виїзне засідання Всеукраїнської Ради Церков та релігійних організацій.

Попередньо відомо, що до Рівного можуть завітати: Настоятель Православної Церкви України, Митрополит Київський і всієї України Епіфаній, Отець і Глава Української Греко-Католицької Церкви Святослав Шевчук, Єпископ Київсько-Житомирський Римсько-Католицької Церкви в Україні Віталій Кривицький, Старший єпископ Української Церкви Християн Віри Євангельської Паночко Михайло та ін.

Нагадаємо, провести таке виїзне засідання у Рівному ініціював голова ОДА Віталій Коваль, який запросив Раду Церков до нашого міста. Він брав участь в урочистому засіданні інституції у червні, де й мав змогу запросити усіх до Рівного.

Основна тема зустрічі – сімейні цінності. Символічно, що саме в нашій області найбільше багатодітних сімей в Україні. Ця тема дуже важлива. На моє переконання, сімейні цінності мають стати національною ідеєю. Про це і будемо говорити під час виїзного засідання Всеукраїнської Ради Церков, - розповів Віталій Коваль.

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Знайдено хаскі

Знайдено собаку породи  хаскі з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати.      

Знайдено посвідчення водія

Знайдено посвідчення водія на прізвище Ярошик Олександр.  

Знайдено паспорт

Знайдено паспорт на прізвище Єфімчук Анастасія.    

Більше оголошень