РЕНОМЕ-СМАРТ впроваджує в Альфа-Банк Україна унікальну лінійку касової техніки від Giesecke+Devrient

Нове купюро-обчислювальне обладнання, що підвищує ефективність

У пост-COVID еру з’явився шалений запит на ефективність. А ефективність - це прибуток, який своєю чергою генерує ще вищу ефективність. Ті, хто це розуміють, вже працюють на випередження. Вони знають, що стандартні процеси нікуди не дінуться, навіть в режимі диджиталізації. Тому, все те, що не можна «загнати» в цифру, потрібно оптимізувати.

РЕНОМЕ СМАРТ стартували з комплексним проєктом по модернізації та оптимізації касових центрів Альфа Банк, частиною якого є заміна купюро-обчислювального обладнання. Основою проєкту є повноцінний перегляд бізнес-процесів касового центру та встановлення сучасних апаратів від Giesecke+Devrient.

Концепція Giesecke+Devrient - це в першу чергу про зміну парадигми. Це про глобальні зміни процесів. Це про те, як бути кращим за конкурента вже сьогодні. 

Ринок сьогодні диктує жорсткі умови, тому, щоб зберегти провідні позиції, потрібно бути з кращими.

 

Нові технології від Giesecke+Devrient змінюють процеси всередині банку, дозволяючи автоматизувати роботу з готівкою, оптимізувавши роботу персоналу. Касир витрачатиме менше часу на перерахунок тих же об’ємів готівки. А для банку робота з готівкою є однією з основних ланок діяльності.

 

При підвищенні швидкості перерахунку готівки, збільшуються обіг готівки на ринку і як наслідок банк отримує економічну вигоду.

 

Зручність та ефективність нової системи полягає в тому, що процес готівкового обігу відбувається натисканням кількох кнопок, а вся інформація фіксується в одній програмі, прозоро та зрозуміло, - зазначає ген директорка РЕНОМЕ Надія Гладкевич.

Диджиталізація готівки, розумне та ефективне керування нею та економічна доцільність від вище перерахованого - переваги технологій від Giesecke+Devrient.

Впроваджена система побудована на базі нового пристрою BPS C5.
 


Це перше постачання в Україну такої техніки. Абсолютно нова лінійка, яка вже завоювала безліч нагород та схвальних відгуків у Європі. Девайс дуже ергономічний, має стильний дизайн, швидкий та продуктивний у роботі. Раніше Giesecke+Devrient знали як постачальників рішень для великих центробанків по всьому світу. Новий продукт розрахований, у першу чергу, на комерційний ринок.

Новинкою та унікальністю цього пристрою є те, що він оснащений так званим «header cards» - роздільні карти. Вони фіксують початок та кінець депозиту. Тобто, відміряють об’єм готівки що прибула, відмічаючи джерело надходження. Це забезпечує безперервний рух готівки, що йде потоком і інформація одразу передається у систему обліку грошових коштів банку.

Окрім фізичного постачання сортувальників, ми забезпечуємо їх налаштування та інтеграцію з рішенням  для оптимізації руху грошових коштів та встановлення нашого CashLab для прогнозування та управління обігом грошової маси, а також адаптацію під усі банківські процеси. Надалі, РЕНОМЕ СМАРТ буде забезпечувати супровід та обслуговування касової техніки, - каже Надія Гладкевич.

Запит на ефективність зростатиме. Модернізація та автоматизація стане пріоритетом для кожного бізнесу, а РЕНОМЕ СМАРТ - надійний партнер у реалізації таких проєктів.

* - реклама

Наші новини у Telegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Більше оголошень