Ремонти яких доріг збираються завершити цього року на Рівнещині

За кошти в межах митного експерименту

Про ці дороги на засіданні комісії обласної ради з питань будівництва та інфраструктури розповів заступник начальника Служби автодоріг Рівненщини Микола Козачок:

Дозавершуємо в  цьому році в напрямку Острога, дорогу Доманово-Ковель-Чернівці-Тереблече (пролягає через Дубно), з’єднуємо трасу Київ-Чоп з Підгайцями (Млинівський район), де у 2017 році зробили ділянку 5 км. І Брище-Новоукраїнка під Маслянку (Млинівський район) – це та луцька сторона 8 км дороги.

Голова депутатської комісії Микола Кучерук поцікавився, чи не тому ремонтують дорогу в напрямку Острога, що звідти - перший заступник голови облдержадміністрації Віталій Ундір. Втім, Микола Козачок зауважив, що ремонтувати цю дорогу розпочали торік, коли Віталій Ундір ще не був першим заступником. А продовжують розпочаті торік ремонти на цих дорогах для того, щоб завершити їх. 

За словами Миколи Козачка, на цей рік на ремонти цих доріг спрямували 46 млн грн., з них 24 млн – на дозвершення робіт. Нагадаємо, що це суми з тих коштів, які область отримала в межах митного експерименту, який полягає в тому, що 50% від надходжень Рівненської митниці віддають на ремонти доріг.

Нагадаємо, що ми також писали про те, що Рівненщині не додали грошей на ремонт доріг в межах митного експерименту. 

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Мирослава Опанасик

Мирослава Опанасик

Відкрити плей-лист

Знайдено паспорт на прізвище Федорчук

У Рівному на вул. Київська в районі Спорттоварів знайдено паспорт, на прізвище Федорчук Юрій. Власник може звертатися за номером

Знайдено посвідчення з інвалідності на прізвище Ющук

Знайдено посвідчення з інвалідності другої групи на імʼя Ющук Олександр Миколайович та банківську картку ПриватБанк.  

У центрі Рівного втратили документи та ключі

27 грудня 2023 року у центрі Рівного втратили паспорт, ідент. код, техпаспорт на автомобіль, посвідчення водія, службове посвідчення на ім’я Валентюк О. Г. та ключі. Власник втраченого просить повернути все за винагороду.

Більше оголошень