![На Рівненщину перевели начальника з Донбасу: він очолить ДСНС області](/uploads/media/d7/59/d759ac0ec4dab441354a2b710e664693_orig_thumb.jpg)
![На Рівненщину перевели начальника з Донбасу: він очолить ДСНС області](/uploads/media/d7/59/d759ac0ec4dab441354a2b710e664693_orig_thumb.jpg)
За кошти в межах митного експерименту
Про ці дороги на засіданні комісії обласної ради з питань будівництва та інфраструктури розповів заступник начальника Служби автодоріг Рівненщини Микола Козачок:
Дозавершуємо в цьому році в напрямку Острога, дорогу Доманово-Ковель-Чернівці-Тереблече (пролягає через Дубно), з’єднуємо трасу Київ-Чоп з Підгайцями (Млинівський район), де у 2017 році зробили ділянку 5 км. І Брище-Новоукраїнка під Маслянку (Млинівський район) – це та луцька сторона 8 км дороги.
Голова депутатської комісії Микола Кучерук поцікавився, чи не тому ремонтують дорогу в напрямку Острога, що звідти - перший заступник голови облдержадміністрації Віталій Ундір. Втім, Микола Козачок зауважив, що ремонтувати цю дорогу розпочали торік, коли Віталій Ундір ще не був першим заступником. А продовжують розпочаті торік ремонти на цих дорогах для того, щоб завершити їх.
За словами Миколи Козачка, на цей рік на ремонти цих доріг спрямували 46 млн грн., з них 24 млн – на дозвершення робіт. Нагадаємо, що це суми з тих коштів, які область отримала в межах митного експерименту, який полягає в тому, що 50% від надходжень Рівненської митниці віддають на ремонти доріг.
Нагадаємо, що ми також писали про те, що Рівненщині не додали грошей на ремонт доріг в межах митного експерименту.
Радіо Трек: НОВИНИ
Від чоловіків, народжених у цих числах, потрібно тікати: щастя не буде
Знайшли куряче яйце біля будинку: Що робити з підкладом?
5 прізвищ, які вказують на те, що ваші предки були родом із Київської Русі
Здобне «віденське тісто»: Пиріжки з яблуками просто танутимуть у роті
Що 26 липня потрібно заховати від усіх, щоб привернути щастя у дім: народні прикмети
Знайдено паспорт Василюти Аріни Миколаївни 2006 р-н. Документ можна забрати у чергового на першому поверсі Міськвиконкому, що на вулиці Соборній, 12а
Загублені документи, видані на ім'я та прізвище Микола Скібінський: студентський квиток, посвідчення водія, id картка. А також техпаспорт на мотоцикл, виданий на ім'я та прізвище Олена Скібінська.
Знайдено автомобільні номера ВК1273НА , ВК7773ВК