На ремонт доріг на Рівненщині держава не дала обіцяних грошей

Йдеться про 240 мільйонів гривень

Це та сума з отриманих в межах митного експерименту коштів, яку область торік не встигла використати. Тож держава їх забрала. Додати ці кошти Рівненщині мали цього року, але так і не зробили. Про це на засіданні комісії Рівненської обласної ради з питань будівництва та інфраструктури повідомив заступник начальника служби автодоріг області Микола Козачок і розповів, ремонт яких доріг мали оплатити цими грошима:

Ділянка дороги Рівне-Сарни, яку планували на цей рік. Це 13 км від Любомирки до Костополя повністю з’єднати, від Костополя до Данчимоста ділянки дві, і ділянка від Мирне-Тихе-Яринівка. Тобто три самих серйозних ділянки по поточному середньому ремонту в цьому році вони кошти не дали.

 

І була ще одна ділянка. Це кордон Березнівського-Сарненського району 6 кілометів у сторону Немович. Вже ішла ділянка по капітальному ремонту. Теж кошти не виділені.

Нагадаємо, що Рівненщина бере участь у так званому митному експерименті другий рік. Він полягає в тому, що 50% перевиконання надходжень Рівненської митниці спрямовують на ремонти доріг.  Цього року, за словами Миколи Козачка, область отримала набагато менше митних грошей, ніж у 2017 році.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Мирослава Опанасик

Мирослава Опанасик

Відкрити плей-лист

Знайдено паспорт на прізвище Федорчук

У Рівному на вул. Київська в районі Спорттоварів знайдено паспорт, на прізвище Федорчук Юрій. Власник може звертатися за номером

Знайдено посвідчення з інвалідності на прізвище Ющук

Знайдено посвідчення з інвалідності другої групи на імʼя Ющук Олександр Миколайович та банківську картку ПриватБанк.  

У центрі Рівного втратили документи та ключі

27 грудня 2023 року у центрі Рівного втратили паспорт, ідент. код, техпаспорт на автомобіль, посвідчення водія, службове посвідчення на ім’я Валентюк О. Г. та ключі. Власник втраченого просить повернути все за винагороду.

Більше оголошень