Реконструкція «Колоса» в Костополі на фінішній прямій (ФОТО)

Стадіон готують до відкриття після ремонту

Реконструкція стадіону «Колос» у Костополі вийшла на фінішну пряму. Оновлений стадіон зможе вмістити понад 1300 глядачів, а сам проект реконструкції, який фінансово підтримали у Державному фонді регіонального розвитку, говорить голова Рівненської ОДА Олексій Муляренко:

Це досить сучасний стадіон, з акцентом на легку атлетику. Державних коштів близько 8 мільйонів гривень пішло, плюс кошти місцевих бюджетів. Там зроблено спеціальне покриття, це - особливість цього стадіону, гумове покриття на доріжках. Плюс повністю зроблено реконструкцію трибун – зручні пластикові стільці. У підтрибунній зоні повністю зроблено приміщення з усіма комунікаціями з душовими і переодягальнями.  

Прикметно, що бігові доріжки на стадіоні зробили повністю заново. Роботи на стадіоні «Колос» тривали близько року. Дату відкриття поки не озвучено, втім, це станеться вже незабаром.

За словами Олексія Муляренка, незабаром на Рівненщині розпочнуть оновлення й інших спортивних споруд, серед яких, зокрема, і басейни.  

Наші новини у ТelegramНомер у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Мартинюк

Ольга Мартинюк

Відкрити плей-лист

Знайдено один навушник Apple Air pods

На вулиці Княгині Ольги у Рівному знайдено навушник Apple Air pods. Якщо він ваш - телефонуйте

Знайдено документи на прізвище Кірюшин

У Рівному знайдено документи, на прізвище Кірюшин Володимир. Власник може телефонувати:

Втрачено посвідчення УБД

У суботу 25 лютого у Рівному  було втрачено посвідчення УБД, на прізвище Полюхович Юрій. Ймовірно документи згубили у тролейбусі №1 близько 10:30 ранку. Прохання повернути за винагороду. Телефонуйте:

Більше оголошень