Речі, які не можна одягати, аби не накликати біду: народні прикмети

Наші предки вважали, що такий одяг краще спалити або викинути

Одяг померлих людей

Яким би гарним та дорогим не був одяг померлих людей, наші пращури ніколи його не одягали. Вони вірили, що він увібрав у себе енергетику людини, якої уже немає серед живих. «Мертва» енергетика одягу може привернути до людини хвороби та невдачі, вважали наші предки.

Одяг померлих пращури викидали або спалювали.

Одяг, у якому трапилося щось погане

Одяг, у якому людина травмувалася, дізналася про серйозну хворобу чи почула про смерть рідних, просочується надзвичайно сильною негативною енергетикою. Тому такі речі не варто повторно одягати, аби не накликати на себе нещастя.

Щоб позбутися негативної енергетики, предки замочували такий одяг у солоній воді. Вірили, що сіль здатна нейтралізувати негатив.

Одяг, який був у вжитку

Доношувати одяг можна тільки за рідними та близькими людьми, вважали наші пращури. Вони вірили, що речі вбирають у себе енергетику попереднього власника і можуть впливати на здоров'я людини, яка одягає чужу річ.

А ось речами для малюків пращури охоче ділились. Вірили, що маленькі діти безгрішні і від них не може йти негативна енергетика.

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Ключі

Знайдено ключі, на вулиці Вербовій у Рівному біля кафе «Любава». Поверну власнику +380680393490 [media=266598]

Знайдено собаку

Знайдено собаку в районі Басового Кута, порода вовкособ.  

Знайдено техпаспорт на прізвище Сергатюк

Сьогодні ввечері у ТРЦ «Екватор» у Рівному знайшли загублений технічний паспорт на автомобіль Gelly, який зареєстрований на Сергатюка Ігоря Борисовича. Знайдений документ передали у магазин «ANDRE TAN».

Більше оголошень