Речі, які не можна одягати, аби не накликати біду: народні прикмети

Наші предки вважали, що такий одяг краще спалити або викинути

Одяг померлих людей

Яким би гарним та дорогим не був одяг померлих людей, наші пращури ніколи його не одягали. Вони вірили, що він увібрав у себе енергетику людини, якої уже немає серед живих. «Мертва» енергетика одягу може привернути до людини хвороби та невдачі, вважали наші предки.

Одяг померлих пращури викидали або спалювали.

Одяг, у якому трапилося щось погане

Одяг, у якому людина травмувалася, дізналася про серйозну хворобу чи почула про смерть рідних, просочується надзвичайно сильною негативною енергетикою. Тому такі речі не варто повторно одягати, аби не накликати на себе нещастя.

Щоб позбутися негативної енергетики, предки замочували такий одяг у солоній воді. Вірили, що сіль здатна нейтралізувати негатив.

Одяг, який був у вжитку

Доношувати одяг можна тільки за рідними та близькими людьми, вважали наші пращури. Вони вірили, що речі вбирають у себе енергетику попереднього власника і можуть впливати на здоров'я людини, яка одягає чужу річ.

А ось речами для малюків пращури охоче ділились. Вірили, що маленькі діти безгрішні і від них не може йти негативна енергетика.

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

У Рівному знайшли техпаспорт на автомобіль Hyundai

У Рівному знайшли техпаспорт на автомобіль Hyundai. Якщо документи ваші - телефонуйте 

У Рівному знайдено окуляри та телефон

У Рівному, на вул. Відінська, 39 біля М'ясомаркета/ біля АТБ знайдено  окуляри  та телефон. Знайдене передали продавцям на касу магазину 

Посвідчення водія Рабешко

27.09.2023 р. загублено посвідчення водія на прізвище Рабешко Роман. Орієнтовно по маршруту від гуртожитків РДГУ №4 і №5, через "Текстильник" і до а/с Чайка.

Більше оголошень