Раціональний підхід до відходів: на Рівненщині почнуть розділяти пластик (ФОТО)

На такий, що підлягає утилізації і той, який ще можна переробити

Унікальну розробку продемонструвала науково-виробнича фірма «Продекологія». Це - промисловий NIR-сепаратор для розділення сумішей полімерів.

Його використовуватимуть для розділення відходів, до прикладу, кабелю, пластикових вікон, тари і упаковок, лому побутової техніки, зношених шин, а ще - твердих побутових відходів.

Як розповів керівник «Продекології» Дмитро Лозін, аналогів такого обладнання у світі лише кілька, а на теренах колишнього СНД - немає взагалі.

Воно призначене для розділення пластиків між собою: на такі, що можна повторно переробити, і ті, що підлягають виключно утилізації.

За словами голови Рівненської ОДА Віталія Коваля, цей проєкт - ще один крок до створення технократичного хабу Західної України на Рівненщині:

Не менш важливим є те, що будуть нові робочі місця, а головне, що від цього виграє екологія, - зазначив очільник краю.

Коли цей проєкт запрацює на Рівненщині і де саме – поки невідомо.

Нагадаємо, що рівненські експерти пропонують перетворювати відходи у доходи. Зокрема, папір, текстиль, скло, пластик та органічні відходи пропонують почати використовувати як вторинну сировину.

Наші новини у ТelegramНомер у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Знайдено паспорт на прізвище Федорчук

У Рівному на вул. Київська в районі Спорттоварів знайдено паспорт, на прізвище Федорчук Юрій. Власник може звертатися за номером

Знайдено посвідчення з інвалідності на прізвище Ющук

Знайдено посвідчення з інвалідності другої групи на імʼя Ющук Олександр Миколайович та банківську картку ПриватБанк.  

У центрі Рівного втратили документи та ключі

27 грудня 2023 року у центрі Рівного втратили паспорт, ідент. код, техпаспорт на автомобіль, посвідчення водія, службове посвідчення на ім’я Валентюк О. Г. та ключі. Власник втраченого просить повернути все за винагороду.

Більше оголошень