Рахунки державного «Укргазбанку» заарештовано

Державна виконавча служба заарештувала рахунки «Укргазбанку»

29 липня до Украгазбанку надійшов лист з Національного банку України про те, що відділ примусового виконання рішень департаменту державної виконавчої служби Міністерства юстиції наклав арешт на кошти банку. Арешт відбувся на підставі наказу Господарського суду Києва про стягнення з банку коштів на користь ТОВ "Укрконцепт".

- Станом на 30 липня банк не отримав ні постанови про відкриття виконавчого провадження, ні постанови про арешт коштів боржника, а рішення господарського суду банк оскаржив у касаційній інстанції", - повідомляє банк.

 

29 липня банк подав скарги в Міністерство юстиції, Державну виконавчу службу й направив клопотання про відкликання платіжних вимог і відкладення виконавчих дій до рішення Вищого господарського суду. Банк переконаний, що замовники й виконавці цих протиправних дій будуть встановлені й притягнуті до відповідальності.

Зауважимо, що 94,94% акціями Укргазбанку володіє держава. 2015 рік Укргазбанк закінчив із чистим прибутком 259,672 млн гривень, а в 1півріччі прибуток становив 91,3 млн гривень.

За даними НБУ, на 1 квітня за розміром активів банк займав 7-е місце (48,903 млрд гривень) серед 109 чинних банків.

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ілона Радзівіл

Ілона Радзівіл

Знайдено панель від багажника автомобіля

Біля ТРЦ «Арена» знайдено панель від багажника легкового автомобіля.  З вигляду панелі видно, що автомобіль невеликих розмірів.   

Знайдено технічний паспорт на прізвище Садовець

Під час розмитнення авто знайдено технічний паспорт на Volkswagen ВК 3109 ВВ.  На прізвище Садовець Олена Валеріївна, Гощанський р-н.   

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Більше оголошень