НБУ випустив монету до року Мавпи

Її введуть в обіг 10 грудня

Цього тижня Нацбанк введе в обіг нову монету із серії "Східний календар", присвячену новому 2016 року – року Вогняної Мавпи.

Монета номіналом 5 грн виготовлена зі срібла і важить 15,5 г. Тираж - 20 тис. штук, колекційна ціна - близько 400 грн, повідомили в прес-службі НБУ.

На аверсі монети розміщено: угорі малий Державний Герб України, під ним - напис НБУ, у центрі в оточенні стилізованого рослинного орнаменту - номінал 5 ГРИВЕНЬ; унизу рік - 2016, а також позначення металу, його проби - Ag 925, маси в чистоті - 15,55 та логотип Монетного двору Національного банку України.

Раніше Національний банк України запровадив в обіг три пам'ятні нейзильберові монети з серії Героям Майдану - Революція гідності, Небесна сотня і Євромайдан.

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень