Рада Церков просить справедливі тарифи на газ

З відповідним листом вони звернулися до прем'єр-міністра

Фото ілюстративне
Фото ілюстративне

Минулого тижня під час чергового засідання Всеукраїнської Ради Церков, яке проходило в Острозі на Рівненщині, стало відомо, що тарифами на газ невдоволенні й представники релігійних організацій.

Про це розповів глава Української Греко-Католицької Церкви Святослав Шевчук та повідомив, що Рада Церков вирішила звернутися з цього питання до верхівки влади.

На ім'я прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля вони надіслали лист, у якому попросили встановлення справедливих тарифів на газопостачання.

Рада Церков в Острозькій Академії

В результаті звернення сьогодні, 4 жовтня, питання тарифів на газ  представники Ради Церков мали обговорити із міжфракційним депутатським об'єднанням.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Аліна Тис

Аліна Тис

Відкрити плей-лист

Патрульні у Рівному знайшли східноєвропейську лайку

Сьогодні в районі парку "Грабник" перехожий знайшов собаку. Тваринка породи Східносибірська лайка, була в нашийнику. Патрульні відвезли її в управління патрульної поліції за адресою: м. Рівне, вулиця Степана Бандери 14-А.  Телефон для контакту: 

У Рівному знайшли посвідчення військового

На вулиці Шевченка у Рівному знайшли посвідчення військового. Документ виданий на ім'я Татаріна Бориса Петровича. За детальнішою інформацією варто звертатися за номером - 096 795 83 31

Загублені ключі

Загублено зв'язку ключів у чорній шкіряній ключниці. Прохання повернути за винагороду

Більше оголошень