Письменник з Рівненщини написав п'єсу-комедію про е-декларування

Її дійові особи - депутати Альберт, Мстислав, Денисович та Вітя Пароплав

Сюжет комедії письменника з села Мале Вербче Сарненського рйаону Василя Титечка "Декларації для еліти нації" - простий. У ресторані сидять депутати і обговорюють е-декларування. Дехто з них хвалиться:

...я схитрував неабияк, зумів-таки. Замість 61-ї квартири задекларував лише 19! НАБУ не придереться. Скажу, не з тої сторони дивитеся.

Хтось журиться:

 ...потрібно щось вирішувати. В мене тільки п’ятдесят компаній зареєстровано, з рештою що робити?

А отримавши пораду переписати компанії на родичів, каже: 

Які родичі?! Та в мене вже й так шість рідних бабусь і тридцять чотири дідусі тільки по маминій лінії. 

Врешті, у них виникає ідея:

 А давайте приймемо закон, щоб всі люди і свої доходи декларували б? Продав кіло картоплі чи літр молока – задекларуй, будь законослухняним, як і ми!

Мовляв, хай люди "паряться, як корову, десяток курей та коня з возом туди вписати! А ще ж в них по кілька сорочок і майок куплених на «секонді» є. Хай піднімають історію їхнього походження". І тоді, може, й, вирішують депутати, не тільки на них вдасться щось накопати. 

Свою п'єсу Василь Титечко розмістив у соцмережі Фейсбук:

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Мирослава Опанасик

Мирослава Опанасик

Відкрити плей-лист

Посвідчення водія Рабешко

27.09.2023 р. загублено посвідчення водія на прізвище Рабешко Роман. Орієнтовно по маршруту від гуртожитків РДГУ №4 і №5, через "Текстильник" і до а/с Чайка.

Втрачено документи на прізвище Скубік

У Рівному в районі Північного втрачено документи, на прізвище Скубік, а також техпаспорт на автомобіль та телефон. Прохання повернути за винагороду, телефонуйте 

Втрачено документи на прізвище Петренчук

06 серпня на мікрорайоні «Північний» було втрачено сумку через плече сірого кольору з документами на прізвище Петренчук. Якщо ви знайшли ці документи, прохання повернути за винагороду Тел.: (066) 67 07 841

Більше оголошень