П’ятьох жителів Дубенщини ошукали майже на 13 тисяч гривень

Троє з них постраждали від оборудок шахраїв на купівлі-продажі в Інтернеті, а двох інших обдурили при оформленні візи. Про останніх говорить прес-офіцер Нацполіції Рівненщини Марія Юстицька:

Двоє друзів, 27-річний дубенчанин та 26-річний житель села Липа, зібралися на заробітки у Польщу. Аби пришвидшити процес оформлення візи, знайшли в соціальній мережі чоловіка, що нібито мав у цьому посприяти, запросивши за свої послуги по дві тисячі з кожного. Чоловіки переказали кошти на вказаний рахунок і чекали черги для подачі документів. Коли ж один із них приїхав до консульства, виявилося, що він зареєстрований на відкриття туристичної візи, але аж ніяк не для працевлаштування. 

Ще трьох жителів Рівненщини ошукали на купівлі-продажі через Інтернет. Так, 19-річну дубенчанку обманули на 500 гривень при продажі весільної сукні через сайт оголошень. Ще одна жителька Дубна попалася на гачок шахраїв, перерахувавши останнім повну передоплату в сумі 2 тисячі гривень за покупку велосипеда.

А от 25-річна жителька Мирогощі перерахувала 2500 гривень за новий телевізор, однак після проплати так званий продавець не виходив на зв`язок.

 

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Знайдено документи на прізвище Крук Ігор

У Рівному знайдено документи видані, на ім'я Ігор Крук. Якщо шукаєте документи  - телефонуйте

Знайдено один навушник Apple Air pods

На вулиці Княгині Ольги у Рівному знайдено навушник Apple Air pods. Якщо він ваш - телефонуйте

Знайдено документи на прізвище Кірюшин

У Рівному знайдено документи, на прізвище Кірюшин Володимир. Власник може телефонувати:

Більше оголошень