На Рівненщині на воді загинули 22 людини

Рятувальники закликають громадян дотримуватися правил безпеки під час перебування на воді

Від початку року на Рівненщині на воді загинули 22 людини, серед них 4 – дитини.

Про це повідомили в прес-службі ДСНС області.

Тож рятувальники закликають громадян бути обережними під час відпочинку біля водойм,  дотримуватися елементарних правил безпеки, а також проводити профілактично-роз’яснювальну роботу зі своїми дітьми.

У «Службі порятунку» закликають за будь-яких умов не залишати біля води дітей;  не пірнати у воду після тривалого перебування на сонці та в стані алкогольного сп'яніння; не наближатись до човнів, які пропливають поблизу вас.

Докладніше говорить представник прес-служби ДСНС Рівненщини Юрій Лавор:

Рятувальники також рекомендують вибирати безпечні для купання місця з поступовим схилом та твердим і чистим дном. Відпочивати на спеціально обладнаних для цього пляжах, заходити у воду обережно та ніколи не пірнати в незнайомих місцях.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Загубилася вівчарка

Пропала вівчарка. Дівчинка, не агресивна, на ім'я ВЄСТА. Бачили її по вулиці Відінській біля АТБ та на площі Перемоги, навпроти магазину Ера. тел. 0964725146

Загублено світло-сірий футляр з окулярами та флешкою

Світло-сірий футляр з окулярами та флешкою загубили сьогодні близько 10:00 по маршруту: проспект Миру, 2 — площа, далі автобус №6 до вулиці Соборної (район авторемонтного заводу, РУМ). На флешці — сканкопії документів жінки та дитини. Відновити їх немає можливості. Прохання до тих, хто знайшов, зателефонувати за номером 0988834144.

У Рівному знайшли ключі

У Рівному на вулиці Київській знайшли ключі. А саме на зупинці біля автосалону, навпроти гуртожитку. Власників просимо звернутись за номером: +380972042103 — Юлія  ОНОВЛЕНО: власник ключів знайшовся!

Більше оголошень