П'ять ознак того, що ви перехворіли на коронавірус

Дані озвучили британські медики з Оксфордського університету

Британські лікарі з Оксфордського університету дійшли висновку, що при легкій формі коронавірусу у людини можуть спостерігатися 5 характерних симптомів захворювання, на які пацієнти часто не звертають уваги. 

Тимчасова аносмія 

Це втрата нюху, яку викликає ураження нервових закінчень в периферійній і центральній нервовій системі. Багато людей плутають цей симптом зі звичайним закладенням носа.

Якщо наприкінці минулого року або на початку поточного у людини був такий симптом, то з високою ймовірністю вона вже перехворіла на коронавірус.

Синдром втоми

Інфіковані COVID-19 люди протягом одного або декількох днів відчувають втому і почуття апатії через те, що в організмі відбувається процес інтоксикації. Втома і млявість відчуваються відразу після нічного відпочинку і не проходять протягом дня до самої ночі.

Кон'юнктивіт

Печіння, свербіж, почервоніння і скупчення гною в куточках очей можуть бути ознаками ураження слизової при легкій формі перебігу COVID-19. Багато людей не звертають уваги на такі симптоми, вважаючи їх результатом ГРВІ або тривалого сидіння за комп'ютером.

«Ковідні» пальці

Так називають висип на пальцях рук або ніг, який з'являється у тих, хто заразився коронавірусом у легкій формі. Симптом зазвичай спостерігається у дітей або у молоді. Вони легше переносять хворобу.

Підозра на інсульт

Коронавірус може вражати не тільки легені, але й головний мозок. У пацієнтів з легкою формою інфекції медики спостерігали симптоми, схожі на ті, які бувають у людей в передінсультному стані: втрата свідомості, запаморочення, легке оніміння лицьових м'язів.

Фахівці вважають: якщо у людини були хоча б три з перерахованих симптомів, варто перевіритися на наявність антитіл до COVID-19 в організмі.

Джерело: Факти

Наші новини у Тelegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Вікторія Левчук

Вікторія Левчук

Знайдено акіту

В районі Басового Кута знайдено собаку породи акіта. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати  

Знайдено коробку зі взуттям

В торговому центрі Ліон, що на продуктовому ринку, знайдено коробку зі взуттям.    

Знайдено техпаспорт

Знайдено техпаспорт на автомобіль «Мазда». Тому, хто загубив, прохання телефонувати:  

Більше оголошень