Українцям розповіли, коли коронавірус піде на спад

Це буде не скоро

Рекордну кількість інфікованих коронавірусом в Україні фіксують щодня. 

Так, минулої доби в країні виявили 7517 нових випадків зараження.

За прогнозами  кандидата економічних наук, незалежний експерт Олександра Хмелевського, COVID-19 буде «лютувати» до квітня 2021 року, поки сотні тисяч українців не перехворіють:

Восени традиційно зростає кількість хворих на різні вірусні захворювання. Тому зростання кількості хворих коронавірусом цілком очікуване. Небезпечний період триватиме до квітня 2021 року.

 

Сотні тисяч українців перехворіють на це захворювання. Не виключено, що на піку кількість нових захворювань на добу складе понад 10 тисяч, – повідомив Олександра Хмелевський.

Експерт не виключає введення жорсткого карантину вже в листопаді, оскільки випадки інфікування коронавірусом збільшуються кожен день.

Президент заявив, що в разі, якщо кількість нових хворих на добу перевищить 9500 осіб (нині президент Володимир Зеленський підвищив поріг до 15 тисяч випадків в день), то буде введений жорсткий карантин. Тож, введення жорсткого карантину цілком реально.

 

Жорсткий карантин може бути введений вже в листопаді. Тим більше, що ряд європейських країн, де спостерігається спалах хвороби, його вже ввели.

 

Однак, новий локдаун ще більше поглибить економічну кризу і призведе до зубожіння народу. Тобто, наслідки карантину можуть бути більш руйнівними для країни, ніж спалах хвороби, – вважає Олександр Хмелевський.

Джерело – РБК-Україна

Наші новини у Тelegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Аліна Тис

Аліна Тис

Знайдено акіту

В районі Басового Кута знайдено собаку породи акіта. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати  

Знайдено коробку зі взуттям

В торговому центрі Ліон, що на продуктовому ринку, знайдено коробку зі взуттям.    

Знайдено техпаспорт

Знайдено техпаспорт на автомобіль «Мазда». Тому, хто загубив, прохання телефонувати:  

Більше оголошень