Спортклуб у Польщі оголосив себе церквою, аби працювати під час карантину

Знайшли лазівку

У Польщі спортивний клуб оголосив себе церквою, аби уникнути закриття під час карантину. Про це повідомляється на сайті клубу Atlantic Sports.

Зазначимо, що у Польщі з 15 жовтня посилили карантинні обмеження через спалах нових випадків коронавірусу. Спортивним залам і басейнам заборонили працювати, натомість дозволили працювати церквам і пабам. Багато людей протестували проти такого рішення.

Клуб Atlantic Sports вирішив обійти рішення влади. Вони назвали себе магазином, де люди можуть «спробувати різні тренажери за певну суму грошей», а також «Церквою Здорового Тіла», де відвідувачі «збиратимуться на релігійні зустрічі, які проводитиме Рада Старійшин».

Менеджерка клубу Марта Ямруз зізнається, що не хотіла б користуватися юридичними лазівками, але й заборони не розуміє:

Мені не подобається користуватися юридичними лазівками, але в нас немає іншого вибору. Я не розумію, чому вони б'ють по індустрії фітнесу, але при цьому залишають відкритими церкви і торгові центри. Це нелогічно, я не можу зрозуміти таке рішення.

Наші новини у Тelegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

У Рівному знайшли посвідчення військового

На вулиці Шевченка у Рівному знайшли посвідчення військового. Документ виданий на ім'я Татаріна Бориса Петровича. За детальнішою інформацією варто звертатися за номером - 096 795 83 31

Загублені ключі

Загублено зв'язку ключів у чорній шкіряній ключниці. Прохання повернути за винагороду

На Князя Романа загублено чоловічий золотий ланцюжок

Сьогодні близько 9-ї години ранку на вулиці Князя Романа, 13, 6 під'їзд загублено чоловічий золотий ланцюжок з хрестиком. Прохання повернути за ВИНАГОРОДУ.

Більше оголошень