Спортклуб у Польщі оголосив себе церквою, аби працювати під час карантину

Знайшли лазівку

У Польщі спортивний клуб оголосив себе церквою, аби уникнути закриття під час карантину. Про це повідомляється на сайті клубу Atlantic Sports.

Зазначимо, що у Польщі з 15 жовтня посилили карантинні обмеження через спалах нових випадків коронавірусу. Спортивним залам і басейнам заборонили працювати, натомість дозволили працювати церквам і пабам. Багато людей протестували проти такого рішення.

Клуб Atlantic Sports вирішив обійти рішення влади. Вони назвали себе магазином, де люди можуть «спробувати різні тренажери за певну суму грошей», а також «Церквою Здорового Тіла», де відвідувачі «збиратимуться на релігійні зустрічі, які проводитиме Рада Старійшин».

Менеджерка клубу Марта Ямруз зізнається, що не хотіла б користуватися юридичними лазівками, але й заборони не розуміє:

Мені не подобається користуватися юридичними лазівками, але в нас немає іншого вибору. Я не розумію, чому вони б'ють по індустрії фітнесу, але при цьому залишають відкритими церкви і торгові центри. Це нелогічно, я не можу зрозуміти таке рішення.

Наші новини у Тelegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4

Загублено документи на Музичук

Загублено гаманець з документами на прізвище Музичук Андрій. Прохання повернути за винагороду.    

Знайдено самокат

В районі Лебединки знайдено дитячий самокат. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:  

Загублено гаманець і документи

Напередодні в районі Чайки було загублено чоловічий гаманець з документами та посвідченням водія, виданими на прізвище ЛОХВИЧ ВАСИЛЬ ЙОСИПОВИЧ. Прохання повернути за винагороду.

Більше оголошень