П’яна різанина українця з поліцейськими сталася у Польщі

Інцидент трапився у Вроцлаві

П’яний українець спочатку поранив земляка, а потім кинувся з ножем на поліцейських, які прибули на місце події.

Як повідомляє сержант муніципальної поліції Вроцлава Даріуш Райський, у поліцію повідомили про сварку і бійку з використанням ножа в одному з будинків у тихому спальному районі Лєшніца.

Коли поліцейські прибули за вказаною адресою, на них накинувся молодий чоловік з ножем. За словами пана Райського, він не реагував на команди поліцейських і поводився вкрай агресивно. Чоловік намагався поранити поліцейських, але його вдалося затримати. 

Нападником виявився 28-річний громадянин України, а його жертвою, на яку він кинувся з ножем, виявився його земляк – також 28-річний українець. Агресор перебував у стані алкогольного сп’яніння.  

Пораненого госпіталізували, лікарі стверджують, що його життю нічого не загрожує.

Агресора відразу заарештували, а справою вже займається прокуратура. Наразі мотив нападу залишається невідомим – незрозуміло, чи це була звичайна побутова сварка під впливом алкоголю, чи щось інше.

Наші новини у Тelegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Світлана Федас

Світлана Федас

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Загубився великий папуга

Сьогодні зранку в районі Пивзаводу у Рівному загубився ожереловий великий папуга зеленого кольору.

Знайдено карту поляка на прізвище Petrychenko

[media=238993] В районі Боярки у Рівному знайдено карту поляка, на ім'я Petryczenko Andrzej (Petrychenko Andrii) 2003 р.н.

Більше оголошень