путін «купує» білорусів по $1000 за солдата

Командирів, нелояльних до рф — замінюють

Фото ілюстративне, з мережі
Фото ілюстративне, з мережі

Російські спецслужби визначають морально-психологічний стан військових Білорусі. Вони проводять «індивідуальні бесіди» з рядовими солдатами, щоб схилити їх до участі у війні з Україною, навіть необов'язково у складі ЗС Білорусі.

За виконання «спеціальних завдань» білорусам пропонують $1000-1500 на місяць. Також обіцяють пільгове навчання у російських військових вищих навчальних закладах.

Такі випадки фіксували зокрема в підрозділах 103 повітрянодесантної дивізії ЗС Білорусі та Гомельській прикордонній групі.

Попри це, білоруси мають дуже низьку мотивацію брати участь у бойових діях. Але є ті, що погоджуються - їх виключають з їхніх підрозділів для продовження служби не в лавах ЗС Білорусі.

Також точаться суперечки серед вищого воєнно-політичного керівництва Білорусі щодо можливості залучення до бойових дій в Україні.

Тих, хто відмовляється від участі у так званій «спеціальній операції», перевіряють на зв’язки з опозицією, а командирів, нелояльних до рф — замінюють.

Джерело: Головне управління розвідки МО України

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Загублені ключі

Загублено зв'язку ключів у чорній шкіряній ключниці. Прохання повернути за винагороду

На Князя Романа загублено чоловічий золотий ланцюжок

Сьогодні близько 9-ї години ранку на вулиці Князя Романа, 13, 6 під'їзд загублено чоловічий золотий ланцюжок з хрестиком. Прохання повернути за ВИНАГОРОДУ.

У Рівному згубився песик Арчі

Вчора зник йоркширський тер'єр сріблястого окрасу, Арчі. Собаку бачили в районі Політону, Автовокзалу Обласної лікарні.  Прохання повернути за винагороду.

Більше оголошень