«Нам грязі не шкода», — показали, як весною виглядає прикордонна зона Рівненщини та Волині (ФОТО)

Краще туди не сунутися

Білорусам та рашистам вирішили показати, що їх чекає, якщо вони ступлять на землі Волині й Рівненщини. Валентин Цейко на своїй сторінці у Фейсбуці опублікував світлини, на яких видно, як виглядає природа весною у цих краях. До фото він додав такий допис:

- На всяк випадок «братам» нагадую, як виглядає північ волинського краю навесні. Точно треба брати чоботи та палку, коней не брати.

 

Зустріч з Мавкою лісовою гарантована.

Люди у коментарях також зауважують, що не варто забувати і про наслідки роботи бурштинокопачів, адже у нові яри, яких немає на картах, може легко звалитися танк. Також користувачі ФБ пишуть:

«Ми люди гостинні, нам грязі не шкода».

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Юлія Вознюк

Юлія Вознюк

Відкрити плей-лист

Патрульні у Рівному знайшли східноєвропейську лайку

Сьогодні в районі парку "Грабник" перехожий знайшов собаку. Тваринка породи Східносибірська лайка, була в нашийнику. Патрульні відвезли її в управління патрульної поліції за адресою: м. Рівне, вулиця Степана Бандери 14-А.  Телефон для контакту: 

У Рівному знайшли посвідчення військового

На вулиці Шевченка у Рівному знайшли посвідчення військового. Документ виданий на ім'я Татаріна Бориса Петровича. За детальнішою інформацією варто звертатися за номером - 096 795 83 31

Загублені ключі

Загублено зв'язку ключів у чорній шкіряній ключниці. Прохання повернути за винагороду

Більше оголошень