«Путін боїться смерті, як Сталін. У нього – параноя», – правнучка Хрущова

Правнучка відомого керівника СРСР і політолог охарактеризувала особу російського диктатора

Правнучка Микити Хрущова, американський політолог, професор  Ніна Хрущова назвала на телебаченні Владіміра Путіна

параноїком, який живе у своєму світі, далекому від реальності.

 

Вона сказала:

Путін - самотній автократ. Він живе в уявній реальності, в якій кожен має підкорятися йому, замість того, щоб реагувати реалістично.

 

На думку політолога, Путін хоче створити імперію Путіна Великого і прагне наслідувати Володимира Великого, якого вважають найважливішим князем Стародавньої Русі – попередниці нинішніх Росії, України та Білорусі.

Також, за словами професорки, на світосприйняття диктатора впливають погляди російського прозаїка Олександра Солженіцина, яким той захоплюється. У баченні Олександра Солженіцина об’єднуються всі слов’янські країни.

Хрущова вважає, що

Путін боїться смерті – як Сталін наприкінці життя.

 

І американською дипломатією, на її думку, припинити війну в Україні неможливо. Бо на автократів дипломатія не діє. Та й 70% росіян підтримують війну в Україні.

Джерело: dw.com

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Мирослава Опанасик

Відкрити плей-лист

Загублено документи

Загублено гаманець із документами. Усередині — пенсійне посвідчення, картка «Рівнянина» та банківські картки на ім’я Соловей Олександр Миколайович. Документи втрачені 23 червня. Якщо хтось знайшов або має будь-яку інформацію щодо його місцезнаходження, телефонуйте за номером: 050-43-50-103  

Знайдено номерний знак автомобіля

Знайдено номерний знак ВК2357ВО Хто загубив, звертатися (096)-150-7002

У Рівному знайдено номерні знаки

Автомобільні номерні знаки BK 6513 IX , їх залишили за адресою вулиця Млинівська, 15 на території заправки. Власника просять забрати за вказаною адресою.

Більше оголошень