Призначення управителів для будинків Рівного знову відклали

Зокрема, перенесла на довивчення влада питання про організатора конкурсу з призначення управителів багатоквартирними будинками

Таке рішення прийняли на засіданні міського виконавчого комітету.                          

Нагадаємо, нині триває процес створення комісії, що обиратиме управлінські компанії для тих будинків, в яких ще не створено ОСББ.

Секретар міської ради Сергій Паладійчук відзначає, що питання перенесли для того, аби краще вивчити ситуацію навколо тих, хто входитиме до новоствореної комісії. Далі пряма мова про публічні обговорення складу комісії:

Я думаю, вони будуть не одного разу,  в мене таке враження, що це буде 2-3 такі наради. Тому я буду ініціювати, щоб з наступного тижня вони вже почалися.

Нагадаємо, навколо створення комісії нещодавно розгорівся конфлікт. Громадський активіст Сергій Пінчук, якого запросили взяти участь в роботі комісії, зацікавився підбором інших членів органу. Зокрема, чому були запрошені до роботи лише деякі депутати та громадські активісти.

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень